Strona główna > Uncategorized > Powodów kilka dla rozstań i powrotów…

Powodów kilka dla rozstań i powrotów…

2010/07/01

„Reinforcements…I am the reinforcements.” (gra: Vagrant Story)

Długo nic się na „księżniczce” nie działo, ale nadzedł czas powrotu. Powodów przestoju było kilka. Przez pewien czas zajmowałem się w firmie one2tribe nieco innymi zagadnieniami niż te, które opisuję na blogu. Nie miałem zatem czasu śledzić dokładnie, co się dzieje w branży (a w każdym razie nie tak dokładnie, by móc konstruować wiarygodne teorie na jej temat). Uczciwość i rzetelność wymagają nie zabierać głosu gdy się nie jest na bieżąco. Tak też zrobiłem. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż po odejściu z one2tribe zrobiłem sobie trzy miesiące przerwy od pracy i skupiłem się na, z dawna oczekiwanym, lenistwie.

A dlaczego powrót? Po pierwsze, znowu zajmuję się zagadnieniami dla tego bloga najważniejszymi, czyli promocją gier PC/console – szczegóły w zakładce o autorze. Po drugie, praca ta daje mi możliwość patrzenia na branżę szeroko (promocja w Polsce to tylko mała część mojej pracy w tej chwili). Po trzecie wreszcie, niedawne rozmowy z ludźmi tworzącymi branżę w naszym kraju dały mi motywację do pisania.

Okazało się bowiem, że dużo osób, które sam bardzo szanuję, czyta te moje teksty, a niektórzy wręcz za nimi tęsknią. Zarówno dziennikarze jak i pracownicy firm wydawniczych/developerskich. Nie sposób odmówić tak zacnym personom, oto jestem z powrotem. Blog ten od początku pomyslany był jako forum wymiany opinii dla ludzi z branży i jeśli jest choćby kilka osób, którym się tu podoba, byłoby błędem zniechęcać się do dalszego pisania.

Już niedługo kolene wpisy i małe zmiany w widgetach.

Łukasz

Reklamy
Kategorie:Uncategorized
 1. Adam C.
  2010/07/01 o 17:38

  Nie wierzę normalnie 8-0 Już myślałem, że ten wspaniały blog umarł, a tu taka niespodzianka. Cieszę się bardzo i czekam na nowe teksty. Gratuluję nowej pracy Panie Łukaszu!

 2. Katharsis
  2010/07/02 o 8:43

  Świetnie, że blog wrócił. Czekam na kolejne teksty!

 3. lukaszmach
  2010/07/02 o 9:09

  Dzięki za miłe słowa – tym razem będę niezłomny jak Kratos i konsekwentny jak Snake:D

 4. Gumiś
  2010/07/02 o 15:43

  Fajnie, że blog wrócił. O czym pierwszy tekst?

 5. Łukasz
  2010/07/03 o 18:06

  Phi, fajnie, że blog wrócił. Bardzo, bardzo fajnie, że blog wrócił. Czekam na kolejną część PR’u.

 6. lukaszmach
  2010/07/06 o 13:33

  Proszę bardzo:) Nie wiem czy to było ironiczne czy nie, ale ten blog, mniej więcej, taką tematyką się zajmuje. Jest analizą/opisem/śledzeniem procesów promocyjnych i nie tylko. Natomiast nie jest na pewno wciskaniem PR’u rozumianego jako bullshit:)

  Zresztą, jak ktoś nie jest zainteresowany to… wiadomo co – nie musi czytać:)

 7. 2010/07/10 o 17:03

  Łukasz! A już nadzieję traciłem ;). Fajnie, że wyszło z CI i że znów będzie możliwość się czegoś via lektura poduczyć :).

 8. 3.14
  2010/10/31 o 15:36

  Witam!
  No i człowiek tak czeka i czeka na dawkę smaczków z branży a tu cisza. Mości Łukaszu albo pisz albo nie dawaj chociaż nam nadziei ;)

 9. 2013/06/14 o 6:46

  Actually, at the 1st look, My spouse and i thought slightly odd, even so were forced to acknowledge louis vuitton wallet the structure distinct standard habits will strike the form earth, especially involving stars. Penney celebration of the start connected with Charlotte now Ronson’s ‚I Cardiovascular Ronson’ clothes collection.

 10. 2013/06/15 o 1:59

  I’m really enjoying the design and layout of your website. It’s a very easy on the eyes
  which makes it much more pleasant for me to come here
  and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme?
  Superb work!

 11. 2013/06/23 o 12:14

  Hi! I could have sworn I’ve been to this site before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me.
  Anyways, I’m definitely glad I found it and I’ll be bookmarking and
  checking back frequently!

 1. No trackbacks yet.
Możliwość komentowania jest wyłączona.
%d blogerów lubi to: