DLA KOGO I PO CO?

 

„Thank you Mario. But our princess is in another castle! (Gra: Super Mario Bros.).

Jeden z najsławniejszych cytatów w historii gier. Źródło frustracji wielu graczy, którzy po skończeniu kolejnego etapu gry dowiadywali się, że księżniczka ZNOWU jest w innym zamku. Symbol determinacji wszystkich hardcore’owych graczy na świecie.

Super Mario Bros

Na łamach tego bloga postaram się nadać nieco inne znaczenie tytułowemu cytatowi. Takie, które w prosty sposób zobrazuje nam istotę całego rynku gier. A istotą rynku jest nic innego jak ciągły, niezwykle dynamiczny, rozwój.

Co to oznacza? Jeśli chcesz być częścią rynku elektronicznej rozrywki, przygotuj się na to, że KSIĘŻNICZKA ZAWSZE JEST W INNYM ZAMKU. Gdy tylko osiągniesz cel, okazuje się że czeka tysiąc kolejnych a rynek poszedł do przodu.

Jeśli nie jesteś szybki jak Sonic, twardy jak Zangief i przebojowy jak Earthworm Jim – masz małe szanse by się wybić w tej branży. Jeśli nie wiesz o kim mówię w poprzednim zdaniu – nie masz szans.

Na tym blogu znajdziesz moje przemyślenia/idee/opinie wynikające z kilku lat doświadczenia na tym rynku.

Jeśli nie zgadzasz się ze mną, dyskutuj. Jeśli uważasz, że mam rację – podaj bloga dalej. Jeśli masz jakieś pytania, bądź chciałbyś bym poruszył jakis temat, daj znać – jeśli będę umiał pomóc, na pewno to zrobię. Rynek gier w Polsce wymaga wspólnego działania wielu osób i każda współpraca może go umocnić.

Reklamy
%d blogerów lubi to: